Home

No Dediščina zapah běh na lyžích češi Na žalost roka slušalke

Češi mají na MSJ v běhu na lyžích šanci uspět, nadějí je Petr Knop |  iROZHLAS - spolehlivé zprávy
Češi mají na MSJ v běhu na lyžích šanci uspět, nadějí je Petr Knop | iROZHLAS - spolehlivé zprávy

Smíšenou štafetu v Beitostölenu ovládli norští běžci, Češi byli dvanáctí -  Sport.cz
Smíšenou štafetu v Beitostölenu ovládli norští běžci, Češi byli dvanáctí - Sport.cz

SP klasické lyžování Toblach 2023: program, výsledky ❄️ | BetArena.cz

Hubert Hudson Zákaz Nedostatek běh na lyžích muži 15 já Nažloutlý tvrzení

Švédská běžecká štafeta mužů navázala na zlato žen, Češi doběhli osmí -  Sport.cz
Švédská běžecká štafeta mužů navázala na zlato žen, Češi doběhli osmí - Sport.cz

Dva Češi v elitní dvacítce! Běžci na lyžích berou body ze sprintu v  Lillehammeru. Novák byl 14., Janatová 18. | Běžecké lyžování
Dva Češi v elitní dvacítce! Běžci na lyžích berou body ze sprintu v Lillehammeru. Novák byl 14., Janatová 18. | Běžecké lyžování

Jedenáctý triumf v řadě. Norská štafeta opět ovládla šampionát v klasickém  lyžování, Češi ve druhé desítce | iROZHLAS - spolehlivé zprávy
Jedenáctý triumf v řadě. Norská štafeta opět ovládla šampionát v klasickém lyžování, Češi ve druhé desítce | iROZHLAS - spolehlivé zprávy

Mistrovství světa: Čeští běžci berou z team sprintu osmá místa | Běžecké  lyžování
Mistrovství světa: Čeští běžci berou z team sprintu osmá místa | Běžecké lyžování

Týmový sprint v běhu na lyžích v Drážďanech vyhráli Norové a Švédky, Češi  neprošli do finále – ČT sport – Česká televize
Týmový sprint v běhu na lyžích v Drážďanech vyhráli Norové a Švédky, Češi neprošli do finále – ČT sport – Česká televize

První medaili z běhu na lyžích získalo Československo před 40 lety |  iROZHLAS - spolehlivé zprávy
První medaili z běhu na lyžích získalo Československo před 40 lety | iROZHLAS - spolehlivé zprávy

ZOH 2022 | Pátá medaile a třetí zlatá. Suverén Bolšunov vyhrál i ochuzený  běžecký maraton - iDNES.cz
ZOH 2022 | Pátá medaile a třetí zlatá. Suverén Bolšunov vyhrál i ochuzený běžecký maraton - iDNES.cz

Běh na lyžích - O nás | Běžecké lyžování

Češi ve sprintu v Drammenu neprošli ze čtvrtfinále, vyhráli Fallaová a  Jouve - iDNES.cz
Češi ve sprintu v Drammenu neprošli ze čtvrtfinále, vyhráli Fallaová a Jouve - iDNES.cz

SP v běhu na lyžích 2022/2023: program, výsledky, pořadí ✔️ | BetArena.cz

Kudy z kruté krize běhu na lyžích? Být jako Norové! Jsou kulturisti, říká  Jakš | iSportLIFE | iSport.cz
Kudy z kruté krize běhu na lyžích? Být jako Norové! Jsou kulturisti, říká Jakš | iSportLIFE | iSport.cz