Home

Poezija diskrecija bolnišnica svetový pohár v zjazdovom lyžovaní 2018 2019 Soočiti se Oddelek posoda

Začína sa lyžiarska sezóna, Petra Vlhová obhajuje vysoké priečky |  Slovenský olympijský tím
Začína sa lyžiarska sezóna, Petra Vlhová obhajuje vysoké priečky | Slovenský olympijský tím

Svetový pohár v zjazdovom lyžovaní - SITA.sk

Svetový pohár v biatlone: Program sezóny 2018/2019 | SPORTNET

SP 2018/19 - obrovský slalom žien, 2. kolo, Semmering | Livestreaming.cz

Hodnotenie SP v alpskom lyžovaní 2019/2020 -

Petra Vlhová dnes výsledok - obrovský slalom / Kronplatz | Šport.sk

Adam Žampa a Falat v 1. kole slalomu v Schladmingu 2019 | SPORTNET

Aktualizované: Fantastická Vlhová vyhrala obrovský slalom Svetového pohára  v Špindlerovom Mlyne (video) - SITA.sk
Aktualizované: Fantastická Vlhová vyhrala obrovský slalom Svetového pohára v Špindlerovom Mlyne (video) - SITA.sk

ONLINE: Petra Vlhová dnes - 1. kolo, obrovský slalom v Kronplatzi 2022 |  SPORTNET
ONLINE: Petra Vlhová dnes - 1. kolo, obrovský slalom v Kronplatzi 2022 | SPORTNET

Hodnotenie SP v alpskom lyžovaní 2018/2019 -

Vlhová bola v prvom kole rýchlejšia ako Shiffrinová, ale nakoniec skončila  v Killingtone mimo pódia - SITA.sk
Vlhová bola v prvom kole rýchlejšia ako Shiffrinová, ale nakoniec skončila v Killingtone mimo pódia - SITA.sk

Svetový pohár 2018/19 - online 1. diel | Livestreaming.cz

Svetový pohár v zjazdovom lyžovaní v Maribore – obrovský slalom a slalom |  Dukla - Vojenské športové centrum
Svetový pohár v zjazdovom lyžovaní v Maribore – obrovský slalom a slalom | Dukla - Vojenské športové centrum

HODNOTENIE: Petra Vlhová vo Svetovom pohári 2018/2019 | SPORTNET

Petra Vlhová išla zjazd v St. Moritzi, vyhrala ho Talianka Sofia Goggiová |  SPORTNET
Petra Vlhová išla zjazd v St. Moritzi, vyhrala ho Talianka Sofia Goggiová | SPORTNET

Svetový pohár: V 1. kole slalomu Vlhová druhá o sekundu za Shiffrinovou

LIVE : Petra Vlhová dnes - 1 kolo obrovský slalom / Semmering | Šport.sk